| BibiXChan a întrebat:

Bunahappy am auzit ca pe imvu( cine joaca) se pot intra pe doua conturi de-odata, e adevarat? imi spuneti si mie va log frumos cum? :*

6 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Nu se poate si daca s-ar putea toata lumea ar sti cum.

| RyugaHideki a răspuns:

Nu este posibil deoarece ai acelasi IP si nu poti intra pe doua conturi diferite dar cu acelasi IP de la internet. Este probabil sa mearga doar daca ai si laptop si calculator...sau 2 laptopuri. nu conteaza ce ai.dar sa ai net-ul prin modem. Atunci poate... poate merge. Desi nu garantez nimic happy Si sa opresti firewall daca intri cu 2 conturi deodata.altfel e posibil ca tu sa nu vezi cel de-al 2-lea cont.

| IuliaCx a răspuns:

Defapt...se poate asa ca GURA TOTI CA SE POATE iti trebuie un anumit program pe care multi il au doar ca nu-l dau-.-
Nu stiu ce program e dar oricum SE POATE`!

| Kiddutzaa a răspuns:

Sincera sa fiu...Nu poti intra pe IMVU cu doua conturi in acelasi PC doar cum a spus si colegul daca ai 2 PC-ri:X:Xhappyhappy:*:*batting eyelashes

| zSchizophrenic a răspuns:

Programul e Sandboxie.(trebuie sa-l descarci).
Succes!:*

| MeowKimiii a răspuns:

Nu e adevarat