| oanawww45 a întrebat:

happy Care joaca imvu? Vreau si eu sa-mi explicati niste lucruri ca sunt incepatoare. Deci : Am auzit pe aici ca sims 2 este identic cu imvu, este adevarat? adica pot sa persoana pe strada ...sau sa mearga in cluburi? si cum sa flirtrez? Va rog, sa-mi spuneti! Si cel care imi raspunde nu ramane nerasplatit!

Răspuns Câştigător
| Andrada97 a răspuns:

Da, intr-un fel e ca jocul Sims. Numai ca ai activitati mai reduse, nu trebuie sa ii dai personajului tau de mancare, odihna sau alte chestii. Te poti duce in diferite locatii, care pot fi cluburi, case sau alte lucruri. Iti poti cumpara o groaza de haine, case sau apartamente si mobila, numai ca totul e cam scump, dar cu putina economie, vei reusihappy Ceva in plus fata de Sims este faptul ca poti vorbi cu persoane ( intre 10 si aproximativ 21 de ani ) din toate colturile lumii in diferite limbihappy Ma bucur ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da