| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am auzit de la cineva ca s-a inventat un hack pentru jocul Pou cu care poti avea bani infiniti. Voi ati auzit? Este adevarat? Daca da, as vrea sa-mi spuneti de unde sa fac rost. Funda si vot :*

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu exista asa ceva, ca sa poti sa hack-uiesti un joc trebuie sa ai un telefon rootat, daca ai un telefon rootat, atunci poti incerca o versiune free de gamecih, daca nu, poti descarca jocul pou direct hack-uit de pe google.