| EmmaEmix a întrebat:

am avut un cont imvu care mi-a fost furat, iar mie mi-a placut mult contul, iubesc imvu dar nu am cont, si vreau sa va intreb daca poate cineva si il rog frumos sa imi dea un cont imvu fain adica cat de cat sa aiba multe chiesti ca eu iubesc imvu si na, deci cine vrea sa mi-l dea pe frumusikarea01@yahoo.com,va rog dau funda si raspund la toate intrebariile dar chiar vreau un cont, mersi frumos, papa

Răspuns Câştigător
| AlicePotato a răspuns:

Eu vreau sa ti-l dau, ca nu imi place IMVU :S dar funda raspunsului si contul prin mesaj.

| EmmaEmix explică (pentru AlicePotato):

Cum se numeste contul '? :3

1 răspuns: