| MatiesIonut152212 a întrebat:

am counter-strike 1.6 si cand vreau sa intru pe un server apare : Connection server to timed out. Dau funda repede

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Baga in consola cl_timeout 30

| MatiesIonut152212 explică (pentru Zangetsu):

Hey, acum ma scoate si scrie ceva straight face ia id meu matiesionut91

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Conexiunea la internet este slaba ori ai luat destroy sau flood. Reinstaleaza cs-ul si daca iti mai apare problema asta conecteaza-te de mai multe ori (3-5 ori).

| MatiesIonut152212 explică (pentru ThEEmperoR):

Ia id meu matiesionut91 e mai greu

| MatiesIonut152212 explică (pentru ThEEmperoR):

Ma poti ajuta si la intrebarea asta? http://www.tpu.ro/......dau-funda/