| Andrei098776668 a întrebat:

am cumparat fifa 14, a mers doar doua zile, intr-o zi a zis sa bag codul de la origin dar eu il bagasem odata si normal nu mai trebuie sa il bag, am bagat codul imi zice ca e folosit. Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai intrat pe Origin cu alt cont, sau poate codul fifa a fost valabil doar 2 zile. Probabil poate fi si o eroare. Trimite un E-mail celor de la Ubisoft. Fa o poza cu codul si cu evenimentele tale de la cont, dovada ca ai jucat fifa. Si trimite pozele celor de la Ubisoft.