| alexdinunou a întrebat:

am descarca un gta san andreas si cand dau clik pe el imi apare :The program can't start because vorbisfile.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem. puteti sa imi spuneti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Silviu9835 a răspuns:

Nu e buna instalarea.Eu iti recomand sa descarci altul.Bafta!

2 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,Programul nu poate începe, deoarece vorbisfile.dll lipsește din computer.Try dvs. reinstalarea programului pentru a rezolva această problemă, Ok, funda te rog

| xDenysx a răspuns:

Reinstaleazal sau descarca alta versiune