| vama a întrebat:

Am gta san andreas cand intru in el imi apare The program can't start because vorbisfile.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Bună! Din jocul tău lipsește un fișier numit "vorbisfille.dll" încearcă să îl descarci de pe net și să dai copy paste în folderul cu gta-ul tău.Baftă!

| vama explică (pentru єχcєєℓ):

Am descarcat aia si am facut ce ai zis tu nu merge tot asa imi zice o sa mai descarc mai multe poate o sa mearga oricum ai fundawinking

1 răspuns: