| IvanaEVA a întrebat:

Am descarcat de pe net haine,case, mobila etc si am instalat-o. Intrebarea mea este de ce in joc cand vreau sa o folosesc si dau clic pe ea ma scoate din joc, adica mi se inchide jocul?(sims3)

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Probabil acele obiecte pe care le-ai tras sunt pentru o anumita versiune de sims 3.Ar trebui sa ai in vedere versiunile.Ori asta e problema ori acest mobilier e "bugat"(e facut prost sau a fost tras prost).Ai putea sa incerci si cu alte chestii de mobilier.

| IvanaEVA explică (pentru BlackNinja):

Am rezolvat problema doar partial (unele obiecte instalate apar altele nu ) important e ca nu ma mai scoate din joc

1 răspuns: