| SpigiBb a întrebat:

Buna am descarcat liga1 burger la fifa 2007 si cand intru sa joc in liga ma scoate afara din joc ma puteti si pe mine lamuri care este problema multumesc!

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Nu trebuie bagat in plus la Fifa 2007 nimic... altfel numai mergewinking
Acum trebuie sa iei altul nou ca poate ala nu merge din cauza la ala care la facut...
Scrii pe google.ro Fifa 2007 TPB si dai pe primul link!
Success!happy

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil a dat jocul de un bug, asa ca re-instaleaza-l iar daca asta nu tine verifica driver-ul video.

Succes!