| SadBoyForever a întrebat:

Chiar daca este o intrebare banala, as dori sa ma ajutati cu o problema. Am descarcat liga 1 pentru fi, fa 2005 si atunci cand intru la cariera si pornesc un joc, ma scoate din joc si imi da chestia aia cu "send error report/don't send error report" crying
Mentionez ca daca joc la cariera in celelalte campionate nu am nici-o problema, doar cand intru sa joc in liga 1 la cariera am problema aceasta sad. Imi puteti spune care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Ai incercat sa joci cu Romania cred.

| SadBoyForever explică (pentru Nu):

Nu am jucat cu nationala Romaniei, doar mi-am ales o echipa din Liga I cu care sa incep cariera atat!