| StefanCS a întrebat:

Am descarcat un joc The Incredibile Hulk si nu stiu cum sa, se catere pe pereti...
P.S Voi ce jocuri jucati?

4 răspunsuri:
| StefanCS explică:

Ajutati-ma!

| HardCandy a răspuns (pentru StefanCS):

Salut! Trebuie sa apesi pe space te apropi de blocul ales de tine si cand ajungi la blocul ales dai pe space si ti apasat pe F si W!

| HardCandy a răspuns:

Salut! daca vrei sa te cateri pe blocuri trebuie sa dai pe space si sa mergi catre blocul ales si dai pe F (Dai pe space si F si intr timp ti apasat pe w ca sa urci)

| HardCandy a răspuns:

Salut! Trebuie sa apesi pe space te apropi de blucul ales de tine si cand ajungi la blucl ales dai pe space si ti apasat pe F si W!