| ๓itนpitน a întrebat:

Am downloadat Ant.com video downloader si nu stiu cum sa il sterg sau sa il dezinstalez, e pus in dreapta sus langa,, home,, si arata ca un,, a,,
l-am cautat prin calculator si nu e pus nicaieri! Cine ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este un ADD-ON la Firefox! Nu il gasesti in programe! Intra pe Mozilla->click pe Unelte->Suplimente->in pagina deschisa da click pe ELIMINA ->in dreptul Ant Video Downloader ->acum da un restart si gata! La fel faci si in alt browser daca ai instalat in altul.
Bafta!