| Bєshka a întrebat:

Am downloadat photoshop cs5 care mi-a mers cateva zile.Cand am incercat sa-l deschid mi-a aparut ceva de la Adobe unde trebuia sa scriu serial number si dupa contul meu de pe Adobe. Dupa ce le-am scrie mi-a dat o eroare.Am incercat sa-l dechid de mai multe ori dar tot n-a mers.L-am dezinstalat si l-am sters din pc, si cand l-am luat din nou de pe net si am incercat sa-l instalez imi dadea o eroare:The application could not be installed because the installer file is damaged. Try obtaining a new installer file from the application author. L-am luat de mai multe ori si tot eroarea asta imi dadea.Am incercat sa-l downloadez de pe diferite site-uri dar tot pe siteul official Adobe ma dadea.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Downloadeaza alta versiune de PhotoShop! Iti recomand 3 extended. Eu l-am folosit si am fost foarte multumit de el.

| Thorq12345 a răspuns:

Probabil ai downloadat versiunea de platit.si ce ai avut tu cateva zile a fost gen in proba.si acum te au pe ip!