| Frankenstein a întrebat:

De cateva zile, tot imi apare eroarea asta: "This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem." cand incerc sa deschid mess-ul sau sa citesc un document cu Adobe reader(poate ar aparea si la alte programe pe care nu le-am folosti recent). Le-am instalat si dezinstalat de 1453578971318867 de ori, si tot asa imi zice. Am mai luat si nu stiu ce program de pe net, ca cica o sa meargachatterbox. Virusi n-am in calculator, ca l-am scanat azi. Ce pot sa faaac:-s?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Scaneaza calumea cu MalwariaBytes si dai un repair cu Tweaking.com_Windows_repair_aio_setup