| Neinteresenta a întrebat:

Am downloadat Sims 2, si nu stiu cum sa il instalez...VA ROG MULT ZICETI-MI. FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

INSTALARE:
1.Descarca si instaleaza Daemon Tools pe computer. http://www.softpedia.com/......ools.shtml
2. Open Daemon Tools, click pe "Add File" (TheSims.iso) si apoi click pe "monteaza imagine".
3.Instaleaza jocul The Sims 2. Numarul de serie este mai jos.
4.Copiaza si lipeste fisierul "TS2. exe (MEDICINA Crack) în" C/Program files/The Sims2/Game/Bin
5 Dublu click peº TS2. exe y... Poti deschide jocul! Enjoy!

Serial The Sims 2
DWJ2-Q92Z-R1R1-5F6R-077P
374U-U5GT-1RZ9-4PDG-T5QZ
DKSS-YCA2-ZO11-SSP7-3AFH
XUT3-6LHW-ZOR1-JH7N-VV7I
THA2-Z3FK-OR1A-3HZ4-2WUS

Bafta!

| Neinteresenta explică (pentru neluL):

Cand dau click pe TS2.exe. nu mi se incarca, adica nu se intampla nimic.

| neluL a răspuns (pentru Neinteresenta):

Pai nu trebuie sa dai click pe TS2.exe! Il copiezi cu click dreapta copy si apoi ii dai paste(lipire) in BIN.
Asta am scris deja mai sus!

| Neinteresenta explică (pentru neluL):

Ai spus:"5 Dublu click peº TS2. exe y... Poti deschide jocul! Enjoy".
Eu l-am lipit deja in bin!

| neluL a răspuns (pentru Neinteresenta):

Ai lipit in Bin crackul si acum porneste jocul de pe The Sims 2. exe.