| Catalin21ro a întrebat:

Buna am experienta in admin de 3 ani! Cine vrea sa imi dea admin gratis pe server...am grija mare de server! pentru detalii : catalinmacovei24. server de cs normal!

1 răspuns:
| GaNsTaR a răspuns:

Salut Catalin21ro, uite am eu un server pentru tine HostName: Detroit GF [ BIG UPDATE ] Intrati!
Address: 86.105.27.118:7777
Players: 36 / 40
Ping: 16
Mode: Detroit RPG
Map: San Andreas cred ca iti dau admin da trebuie sa fi activ intelegi si e super misto serveru se da masina personala sau nrg la 20 h jucate