| roby130299 a întrebat:

Am iceput sa ma joc League of Legends si as vrea sa intreb de unde pot cumpara, daca pot cumpara carduri preplatite cu riot points? Daca nu, e sigura metoda cu sms?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara de pe siteul lor au acoo o optiune de poti sa platesti cu cardul prin sms si asa mai departe

| roby130299 explică:

Am aflat ca poti cumpara de la germanos sau alte magazine un fel de foi cu 25 50 lei sau mai mult care iti dau un cont care mai departe il intriduci in joc si apar rp. Multumesc oricum!