| BuBuMtti a întrebat:

Am instalat jocul The Sims 2 dupa care The Sims 2 Free Time si cand vreau sa intru in Free Time imi spune : Wrong disc inserted. Plase insert the original "The Sims 2 Free Time" CD/DVD. Cu toate ca eu am imaginile montate (Folosesc Daemon Tools Lite). Va rog sa ma ajutati si s-imi spuineti cum ar trebui sa procedez ca sa pot juca The Sims 2 Free Time.

Răspuns Câştigător
| costin95 a răspuns:

Intri pe imaginea de la sims 2 free time intri cu "open" nu ii dai Autoplay si acolo trebuie sa fie un folder numit"crack" intri in el copiezi tot de acolo in folderul unde ai instalat sims 2 free time si trebuie sa iti apara o chestie cum ca inlocuiesti dai "yes" la toate si gata. spor la joc!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu conteaza daca ai imaginea montata sau nu ...trebuie sa ii bagi crackul!

| lovegame99 a răspuns:

Iti trebuie crack