| AcidCuSange a întrebat:

Am instalat Madagascar:Escape 2 Africa (jocul)si cand intru in el imi apare :,, This game does not support your video card."Ce sa fac? Trebuie sa reinstalez placa video?

4 răspunsuri:
| Andrei112H a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar daca spune asa ceva inseamna ca placa ta video e prea slaba si nu suporta jocul.
Ar trebui sa iti cumperi o alta placa video.
Si nu trebuie sa reinstalezi placa video deoarece nu tear ajuta cu nimic...

| Spartan69 a răspuns:

Iti trebuie alta placa video.

| Madalin500 a răspuns:

Placa ta video nu suporta rezolutia jocului.incearca sa setezi rezolutia mai mica si s-ar putea sa functioneze

| Lasvegasnevada a răspuns:

Cred ca nu are destule memorie placa video, nu suporta placa video jocul si cred ca nu ai destula memorie la placa video pentru joc