| Angel977 a întrebat:

Am instalat windows 8.1 si am incercat sa instalez cs go si gta 5 si la ambele jocuri dupa ce se instaleaza putin imi apare eroarea asta:"an error occurred while trying a copy a file". Care e cauza? E din cauza windows-ului(am incercat cu mai multe windows-uri, 7 si 10 si am aceeasi problema)Ce pot face sa rezolv problema si sa pot instala jocuri?

1 răspuns:
| Kerre a răspuns:

Cel mai probabil nu instalezi ceva cum trebuie, copiezi unele file-uri care nu trebuie sa le bagi acolo.