| pati99 a întrebat:

Buna am jocul mafia 2 si am ajuns la capitolul 9! Trebuie sa il urmaresc pe joe pana la Clemente si asta am facut! Dar cum sa intru acolo?
P.S : Nu raspundetidaca nu ati jucat sau inca jucati acest joc!

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Am jucat jocul de doua ori dar asta acum un an.Stiu sigur ca poti gasi pe youtube videoclipuri "walkthrough" pentru orice joc.
De fapt am si gasit un videoclip:
http://www.youtube.com/watch?v=m7IXnOsGJv0
Te felicit ca joci acest joc. Povestea acestiu joc este cea mai buna pe care am intalnit-o vreodata.Si am jucat o groaza de jocuri de mare calitate insa asta are cea mai buna poveste.