| Maadaaaa a întrebat:

Fetele care ati jucat sau inca mai jucati Lady Popular si ati trecut de nivelul 3. ma ajutati si pe mine sa trec?batting eyelashes Trebuie facuta o mutare la jocul "Concentrare" si nu stiu de ce nu pot sa indeplinesc sarcina ( am jucat jocul respectiv de 4 ori pana acum ) sad. Funda

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Daca vrei te pot ajuta eu, imi poti da un msg pe privat cu nume si parola. Sunt de incredere, nu trebuie sa iti faci griji, pentru ca nu am niciun scop sa retin parola ta pentru ca si eu am cont pe ladypopular si sunt la nivelul 16.

1 răspuns:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Te ajut eu daca vrei. Eu am nivelul 12 momentan. Lasa-mi contul si parola pe privat daca vrei sa te ajut cu jocul:*