| bunny_6472 a întrebat:

am la metin2 un saman si as vrea sa stiu cum pot citi cartile pe care le cu, par sau le gasesc. adica acele carti daca le citesc imi vor mai creste la vraji nu la urmatoarea patratica dinaia. ce vreau eu sa stiu e cum pot folosi vraja aceea cu binecuvantare, si restul ca pana acu pot decat 3 vraji. si cum pot citi cari. dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sOrRyCeL a răspuns:

Pai depinde daca joci pe mt2 ro poti citi cate una la 24 de ore(sau ceva de genu). Daca e cu sv priv iei niste carti de la magain!