| Ciolan123456 a întrebat:

Am Laptop 2 in 1 Kiano Intelect X3 HD cu procesor Intel Atom® x5-Z8350 pana la 1.92 GHz, 10.1", IPS HD, 2GB, 32GB eMMC, Intel HD Graphics, Microsoft Windows 10, Silver. Ce jocuri pot juca pe el.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Foarte pe scurt: nu este pentru jocuri.

Acesta nu e nici macar un laptop propriu-zis, este o tableta ultra-mega-super-basic (adica office, muzica, film si net).

| alexboss2020 a răspuns:

Call of duty 4, gta 3, fifa 2008, need for speed most wanted(2005),far cry 2! Nu este pentru jocuri!