| laviflower a întrebat:

Buna am luat de la o prietena sims 2 double deluxe original.L-am instalat, am jucat totul e perfect.I-am dat CD-ul cu jocul inapoi si acum nu il mai pot juca.Imi cere CD-ul original.Cum pot juca fara CD? Ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| laviflower explică:

Nu merge am incercat

| mixxjim a răspuns:

Eventual sa incerci sa faci o copie de pe cd-ul ei, dar nu e sigur c-o sa mearga daca e original. partea care se instaleaza dintr-un joc e doar o bucata din ce-i pe cd care face sa ruleze jocul, restul le ia calc direct de pe cd in timpul jocului, cum ar fi outfit-uri personaje, situatii, chestii din astea de detaliu de joc care se adauga pe parcurs.