| Dariii13 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare însă nu am primit un raspuns concret, unde pot găsi jucatori romani pe pubg mobile? Am incercat sa ii rog pe prietenii mei daca vor sa se joace cu mine, însă ei au ras de mine pentru ca pubg este un joc nasol si ca mai bine se joaca cu altii fortnite.Cand ma joc pe deathmach sau pur si simplu pe erangel intru in echipa cu toti indienii pamantului si chiar vreau sa ma joc cu cineva pubg si sa ma joc cu placere.

Răspuns Câştigător
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Să le zici prietenilor tăi că pe Fortnite sunt toți copii aici mai găsești mai mulți maturi ( RazvaSefuMati ) joc rar din cauza noului update de care mi-a făcut telefonul să meargă în lag ( Xiaomi Redmi Note 9 ). Dacă nu vrei să te joci cu mine, intri la "Choose Mode" si îți alegi acolo Limba de vorbire și de unde vrei să fie jucătorii.