| Danielicious a întrebat:

Am mess 10 si vreau mess 11, dar nu stiu cum sa dezactivez mess-ul inainte.Am incercat la control panel dar nu gasesc. Daca stie cineva ...Multumesc.Funda.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 10! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' inchide YM si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Bafta!