| Sbaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am Need For Speed Hot Pursuit 2o1o. Problema este ca in unlele curse merge sacadat sau mai face niste mici pauze sad dar, in unele curse merge incredibil de bine fara nici o problema.Si intrec cu mult cerintele minime.
Ma poate ajuta cineva? (Funda+vot) happy

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Pai daca intreci cerintele minime da toate detaliile la minim si vezi daca iti mai merge sacadat in acele curse.
Scaneaza-l de virusi si inainte sa intri in joc inchide programe gen messenger, skype etc.

| Marcus_9716 a răspuns:

Poate ai anumiti virusi sau ai tu compu slab