| mihairacu a întrebat:

Nu am nici cea mai mica idie de ce merge gta 4 sacadat(in reluare). Cu cerintele minime, minime nu mai inteleg nimic din joc dar si atunci se misca cam greu
http://imageshack.us/photo/my-images/444/41253225.jpg/
calculatorul e nou si sunt 97.5% sigur ca am toate driverele. Ma poate ajuta cineva? Vot + funda + raman dator;).

4 răspunsuri:
| mihairacu explică:

Da am incercat ce ai zis dar calculatoru e folosit 18%-26% virusi nu are 100%.Am uitat sa precizez ca windows-ul e fara licenta si imi tot cere cd-cey-ul nici la asta nu am gasit solutie. Credeti ca afecteaza jocul? Si daca puteti ajutati-ma si la cd-cay va rog.

| Luci2000 a răspuns:

Aaaa...Cred ca stiu ce se intampla! E simplu nu e gta-u bun.Downloadeazal de pe al site. Task manager-ul n-are nimic de aface cu ce a zis Mondor.Eu am avut gta 4 si si mie imi mergea in reluare.O zi buna

| NemAdynem a răspuns (pentru Luci2000):

Mersi, in sfarsit un raspuns bun de la cineva, Eu am 8GB ram DDR3, procesor Intel Dual Core de 3. 2Ghz, Placa video Nvidia Gforce GT 440 de 1GB, windows 7 cu licenta, jucam cu totul la Low si tot imi face figuri

| Mondor a răspuns:

Eu cred ca e un singur lucru...
Da-i Ctrl+Alt+Delete si Task Manager
Apoi da la procese si daca calculatorul e folosit la maxim incearca sa inchizi programul care il suprasolicita. daca nici asta nu ajuta inseamna ca ai virusihee hee
Baftawinking