| AvalohAlyn a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Am cumparat de la eMAG jocul euro truck simulator mega collections(contine ets 1, 2 si bus driver) si scrie ca e cu un cod de activare steam,eu nu am steam si nu am mai avut asa ceva pana acum,intrebarea mea este cum fac sa imi mearga jocurile adica unde trebuie sa fac cont de steam si unde activez codurile astfel incat sa imi mearga jocurile? Va rog ajutati-ma, sunt incepator in gaming.Multumesc mult anticipat.Dau funda garantat.

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Klbz1cJDgbI
Pui acolo key-ul, dupa care next next.

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Fa cont pe steam, instaleaza steam si te loghezi cu contul ala apoi bagi codu pe steam.

| StanMarco133 a răspuns:

Uita-te pe carcasa din care ai luat jocul si iti apare acolo. E pe o foaie mica.