| Hela a întrebat:

Buna! Am nevoie de cateva idei pentru nickname la un joc. Ma poate ajuta cineva? Dau fundalaughing

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru ințelegere deplină: jocul ăla solicită imaginația?

| Hela explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru Hela):

Grav, n-ai imaginție nici pentru nume, las-o BALTĂ!

| Hela explică (pentru sierra1):

Pai, e un joc creativ. dar nu pentru nickname-uri. vai, ce rau/rea esti confused

| sierra1 a răspuns (pentru Hela):

A-ți inventa un nick, se numește creativitate (la nivelul genunchiului broaștei). Dacă nici acolo nu ajungi, repet: las-o BALTĂ!

| Hela explică (pentru sierra1):

Am gasit oricum happy asa ca te rog daca iti dai cu parerea aiurea, mai bine nu mai comenta la alte intrebari.

| sierra1 a răspuns (pentru Hela):

Ai găsit un nick? adică n-ai fost in stare sp scoți tu unul din puțul propriei gândiri?

Jenant, pe bune!

| Hela explică (pentru sierra1):

Raspunsurile tale sunt inutile. Mai si jignesti aiurea

| sierra1 a răspuns (pentru Hela):

Intrebarea ta inutilă denotă cât de "neajutorată" e (de dă a fi) intrebătoarea.
Numești jignire faptul de a-ți spune adevărul? Atunci sparge toate oglinzile din casă!

| Hela explică (pentru sierra1):

Pai, pentru tine e inutila. Dar pentru mine era utila. happy Tocmai pentru asta e facut site-ul, daca tu ai frustrari... Învață sa ti le rezolvi fara a jigni alte persoane.

| sierra1 a răspuns (pentru Hela):

Drăguță, tu vrei să joci un joc ce solicită imaginația dar n-ai așa ceva nici pentru un nick. Lasă baltă jocul și fă curat prin cameră, e mai util

| sierra1 a răspuns (pentru Hela):

Vorbind de intrebări stupide:

https://www.tpu.ro/......eva-de-ce/

așa-i că te apucă râsul?

| DarthNiger a răspuns:

Pai despre ce joc e vorba? sau ce fel de joc este? fiindca daca vrei sa iti pui un nume, trebuie sa iti pui unul potrivit sa se potriveasca cu tematica jocului.

| Hela explică (pentru DarthNiger):

Ideea era sa gasesc un nick mai universal, dar am descoperi un nume care nu prea e folosit si mi-a placut. Multumesc oricum ^^

| marinaru777 a răspuns:

Nebunul din porumb ...era unul pe cs

| Hela explică (pentru marinaru777):

Multumesc laughing