| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca poza de profil apare doar dupa ce e aprobata, peste 24 de ore, dar nickname-ul nu are nevoie de aprobare si se poate schimba in cateva secunde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gusticel e un nume foarte drăguț și nu ai nevoie de aprobare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, stiu, tuturor le place numele asta laughing

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O fi vreun supervaizăr ce se uită la poză cu atenție să nu pară ofensatoare, d-aia!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sunt convins ca niste "vorbe" nepotrivite pot fi auzite si ocazional, de oricine. Dar o fotografie care ar contine ceva nepotrivit... nu iese asa de usor din minte.