| Bogdan_9316 a întrebat:

Buna am nevoie de un ajutor! Tocmai am vazut in ceva tutoriale... Cum dadea turn off la (C),(D)... Cum sa va spun : " Cum dati click dreapta > Properties > System Resotre si scrie Turn of System Restore.

Click poza sa va dati seama ceea ce spun : http://postimage.org/image/sc7nkpys9/
Cei care stiu va rog sa-mi spuneti. Ce am auzit in tutorial zice ca daca dai turn off nu mananca resurse sau ceva de genu!

Funda!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai da turn off, care e problema? Ai idee macar ce face system restore?

| Bogdan_9316 explică (pentru KodrutZ):

Pai da turn off! Macar ai citit ce am scris mai sus? Eu vreau sa zic ca daca dau turn off, ce se va intampla?

| KodrutZ a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Nu mai merge System Restore, evident. Cum oricum nu aveai habar ce face si e util pentru restaurare dupa virusi in doar 1% din cazuri, o sa ai mai mult spatiu liber pe disc si nu o sa se mai apuce calculatorul sa risneasca de nebun cind are chef sa salveze ceva pentru restaurare ulterioara.

| Bogdan_9316 explică (pentru KodrutZ):

Deci pana la urma dau turn off sau nu?

| KodrutZ a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Greu la deal cu boii mici. Pai tu ce concluzie tragi din ce am zis eu?