| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un mod pentru minecraft care se numeste : Better Than Wolves. Stiti cumva de unde il pot descarca pentru versiunea minecraft 1.6.2? Si daca ar putea sa fie modul cu instalare...Pentru ca nu stiu cum sa il instalez sau daca stiti voi va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Ai minecraft.jar il deschizi cu un dezarhivator(winzip, winrar, 7zip), si copiezi in el continutul din ce ce arhiva ai descarcat tu.

cauta in engleza cum sa instalezi un mod minecraft si ai sa gasesti tutoriale