| Galateanu_Denisa_1997 a întrebat:

Am o intrebare : Ce sa fac daca mi-e frica sa download-ez o poza? Ca am o frica uriasa ca mi se viruseaza calculatorul si nu stiu ce sa fac.
Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Instaleaza un ativirus...
http://download.cnet.com/......19223.html

| phalas1 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa iti instalezi un antivirus. vezi sa nu se termine in.exe.exe inseamna ca este un fisier executabil, daca este in format.jpg,.png este totul ok.

| Alex2397 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica.Multe dintre poze nu au virusi.In orice caz daca chiar iti faci griji ia-ti un antivirus si gata.