| d1vine a întrebat:

Buna am o intrebarebig grinaca cumperi battle chest-ul world of warcraft care contine world of warcraft si the burning crusade, trebuie sa platesc numai o data battle chest-ul cu the burning crusade pentru a ma juca nelimitat online?

1 răspuns:
| ygr3ku a răspuns:

NU. Platesti jocul, adica CD/DVD-ul ce il cumperi si daca nu ma insel ai o luna moca. Jocul, pentru a putea fi jucat, trebuie platit LUNAR, undeva la 12euro/luna parca. Pentru a putea juca ultimul release de la Word Of Warcraft trebuie sa ai cumparate/instalate toate celelalte variante anterioare.