| d1vine a întrebat:

Am 2 intrebari.Prima intrebare: Daca ai inceput WOW Starter Edition,ai ajuns la level 20, si apoi cumperi World of Warcraft® Battle Chest®(Digital Version), poti continua jocul de under ai ramas sau trebuie sa incepi de la inceput?
A 2-a intrebarebig grinupa ce ai cumparat o data World of Warcraft® Battle Chest®(Digital Version) te poti juca cat vrei, sau ai un timp limita? Funda cel mai de folos raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Activand Battle Chest-ul (doar varianta digitala) vei putea juca pana la lvl 80. Varianta fizica te va lasa sa joci pana la lvl 70. Ti se va upgrada Starter Edition. La activarea Battle Chest-ului vei primi 30 zile gratuite. La expirarea acestor 30 de zile va fi nevoie sa iti reinnoiesti abonamentul, acesta costand undeva la 110-120ron / 2luni. Daca vrei sa beneficiezi de intreaga experienta va fi nevoie sa cumperi si celelalte 2 expansiuni: Cataclysm si Mists of Pandaria.