| TeamHellNo a întrebat:

am o intrebare deci astazi am descarcat NFS Most Wanted 2 insa jocul imi merge greu ce as putea face FUNDA!

3 răspunsuri:
| mugurelpetru a răspuns:

Ai pute sal reinstanlezi sau sa zici eroarea

| Anonimuuuu a răspuns:

Da. Depinde ce calculator ai daca il ai bun (adica peste cerintele minime) reinstaleaza jocul. Daca nu ai cerintele minime du-te la setari si joaca jocul la medium sau low dar lasa-mi un raspuns cu ce piese ai pe calculator(start

| TeamHellNo explică (pentru Anonimuuuu):

Calculatorul meu este bun Windows 7, 4, 00 GB RAM, 64-bitwinking