| IIssaIssabella a întrebat:

am o intrebare legata de calculatorul meu. Deci... eu am muzicaa pe pc iar cand apas sa o askult se aude chiar incet asta se intampla ieri, acum, nu se aude deloc. oare dc? sonorul e la maxim la fel si casuta din dreapta jos care arata ca un difuzor. boxele nu sunt de vina findca am fost la o colega iar la ea merge. Am incercat sa ask si muzicaa pe youtube, la fel nu se aude nimic si tin sa mentionez k sonorul de pe youtube e dat la maxim! Cn ma poate ajuta ( plss dau fundita si va rog sa incercati sa imi rezolvati problema si eventual daca mi-ati putea spune cauza cryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| ValiValentin a răspuns:

Verifica Sounds Settings... e posibil sa fii bifat ceva gresit sau sa ai niste optiuni activate. E posibil si ca placa sonora sa fie moarta. Depinde cat de veche e sau cat de des o utilizezi.

2 răspunsuri:
| IIssaIssabella explică:

Ter go vrei sa imi explici cum trebuie sa arate "bifarile" si te rog sa imi spui cum ajung la sounds setting. daca vrei

| IIssaIssabella explică:

Gata am gasit iti multumesc din suflet :*