| IIssaIssabella a întrebat:

am o intrebare legata de calculatorul meu. Deci... eu am muzicaa pe pc iar cand apas sa o askult se aude chiar incet asta se intampla ieri, acum, nu se aude deloc. oare dc? sonorul e la maxim la fel si casuta din dreapta jos care arata ca un difuzor. boxele nu sunt de vina findca am fost la o colega iar la ea merge. Am incercat sa ask si muzicaa pe youtube, la fel nu se aude nimic si tin sa mentionez k sonorul de pe youtube e dat la maxim! Cn ma poate ajuta crying( plss

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU MAI MERGE SUNETUL IN WINDOWS - Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter (ca alternativa - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services) si acolo din lista alege "Windows Audio". Porneste acest serviciu si sunetul o sa porneasca si el.
Lipsa sunet pe Youtube si alte site-uri in Windows XP - http://www.utilitarul.ro/......e-uri.html
Lipsa sunet pe Youtube si alte site-uri in Windows 7 - www.utilitarul.ro/2010/10/lipsa-sunet-pe-youtube-si-alte-site-uri.html Tradus http://www.x-url.com/gvr
Bafta!