| pioneeraudio a întrebat:

am o intrebare legata de PES 2010. nu pot sa fac cariera la BECOME A LEGEND. cand intru sa imi creez playerul ma scoate din joc, mentionez ca am reinstalat PES 2010 si tot nu a mers. raspunsuri? funda si vot

3 răspunsuri:
| DjGioka a răspuns:

Sall! Man si eu am P.E.S 2010 si la mine face la fel dar, am intrat pe net si am descarcat alta versiune de P.E.S 2010 si tot asa face! Cre`ca la toate versiunile de P.E.S 2010 face la fel straight face! Stiu e najpaaa rau straight face!

| radupute59 a răspuns:

Si mie imi face la fel

| pioneeraudio explică (pentru radupute59):

Am rezolvat problema e din cauza windows-ului happy pe windows 7 nu functioneaza...