| Raitaru_Riana_2000 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru jocul star stable. am level 4 dar nu mai pot sa trec de el. am intrebat ma multi oameni dar spun ca trebuie sa platesc neaparat 20 de euro -_-. dar vreau sa stiu si de la voi cum pot sa trec de level 4 fara sa platesc ceva. vreau raspunsuri rapide, va rog.

1 răspuns:
| Alemari09 a răspuns:

Buna! Din pacate nu poti trece de lvl 4 fara sa fi Star Rider. Ca sa fi Star Rider pentru o luna trebuie sa platesti 5 euro nu 20. Daca vrei sa fi star rider mai mult timp exista si alte optiuni, spre exemplu Lifetime star rider unde trebuie sa platesti 60 de euro ca sa fii star rider toata viata. Daca totusi ti-e frica sa platesti cu cardul ( desi nu ai de ce pentru ca eu am cumparat lifetime si nu am patit nimic) sau ai alte motive pentru care nu poti sa o faci, poti sa astepti pana dau cei de la star stable un redeem code pentru star rider ( care de obicei nu doureaza mai mult de 3 zile, dar au existat cazuri in care au fost coduri si de 7, 10 sau 15 zile).