| Bianca1808 a întrebat:

Bună! Am o mare dilemă și urgență!
Sunt jucătoare de mulți ani de Sims 4, doar ca pe PC
De ieri mi-am cumpărat Ps4 și voiam să va întreb cum îmi dau seama când cumpăr jocul care are toate DLC urile? Adică am văzut mulți pe net care pe consola se joaca sims 4 și au full Pack, ma puteți ajuta va rog? Mulțumesc

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ca sa fii sigura ne arati coperta cd-ului inainte sa il cumperi.
Pe de alta parte ai posibilitatea sa cumperi cont pe PSN (se plateste si ai acces la reteaua PS si jocuri lunare gratuit) si sa vezi acolo fiecare joc in parte si poti cumpara jocul daca e lansat in versiune cu DLC-urile pe care le cauti sau cumperi jocul si apoi DLC-uri separat.
E adevarat anumite titluri sunt diferit "impachetate" pentru PC fata de PS 4!