| tCOCOc a întrebat:

Bună tuturor, voiam să vă întreb despre jocul ăsta sims 4, mă întrebam dacă pot să merg cu caracterul meu la liceu...Adică am văzut pe Youtube videoclipuri în care unii se duceau la liceu cu personajele lor, dacă știți care este faza vă rog să mă ajutați, mulțumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Lorena1787 a răspuns:

Nu poti sa mergi la liceu, am toate extensiile Sims 4 si nu pot face asa ceva, daca ai Sims 4 Go to work, doar in cazul asta poti sa mergi cu caracterul la munca, dar doar la 3 meserii, doctor, detectiv/ politist si mai era una dar nu imi amintesc acum.

| tCOCOc explică (pentru Lorena1787):

Era și om de știință, ok îți mulțumesc am crezut că se poate după cum văzusem pe Youtube, mersi oricum.

| Lorena1787 a răspuns (pentru tCOCOc):

Daca poti lasa-mi link cu acel video si poate te pot ajuta, e posibil sa fie un mod ceva, dar nu stiu sigur