| Cezar_4927 a întrebat:

am o nedumerire, atunci cand te joci jocuri online (gen: metin2, cabal, league of legends...) poti primi virusi de la ceilalti jucatori cand vorbesti prin mesaje sau faci comert de obiecte cu ei? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ShocK97 a răspuns:

NU.Pt ca el cand iti da niste iteme trebuie sa le ai u in joc.Deci cum ar veni el cand iti dau un item este al jocului deci n-ai cum luat virusi sau prin mesaje vb pe un chat e imposibil big grin. Fundabig grin