| 6111992 a întrebat:

Buna am o pagina pe facebook si cand dowloadez poze imi apar mari dar cand le postez se fac foarte mici cum as ptea sa le fac mari pls este urgent funda si voturi multumesc frumos.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cat de mici sunt si cat de mari vrei sa le faci? Poti sa le maresti in Paint foarte usor prin -> redimensionare. Nu le poti mari mai mult de 15% cu nici un program!

Daca ai neclaritati -> (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )