| veronica3513 a întrebat:

Am mai multe scioci(11 mari,, si mai multe mici)ce as ptea face cu ele?

4 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Http://www.verze.ro/Filozofari/Hobby-uri/decoratiuni-cu-scoici.html
http://beatricedesign-smykke.blogspot.com/2010/01/copacel-cu-scoici.html
Dupa parerea mea astea sunt cele mai interesante :) a, si inca ceva, poti sa faci animalute lipindu`le cum iti doreste inima si ca ochisori si nasuc sa folosesti mergele :)
Si poti inca sa infrumusetezi ghiveciurile cu ele :)

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Ai putea sa faci un tablou micut, o felicitare, ai putea strange mai multe, sau sa le folosesti ca diferite ornamente. Si eu am mai multe scoici si vreau sa fac un tablou sau sa decorez o rama. Ma mai gandesc laughing

| sellyz a răspuns:

Poti sa iti iei o tavita mica si sa le aranjezi acolo pe o masuta pentru ornament. funda?

| Cornellp a răspuns:

Ia o cutie mica de care nu mai ai nevoie. Dai o culoare albastruie si poti lipi scoicile mici de ea.