| Federovici_Silviu_1990 a întrebat:

Am o problema atunci cand intru in windows.se blocheaza la starting windows.Am reinstalat si cand am dat restart aceeasi problema. Cine are un sfat sa mi-l zica.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

E posibil sa fie hardul,poti incerca ceva E posibil k windowsul sa nu recunoasca bine ceva,driver sau cv d genu,incearca sa intrii in safe mode,daca nu merge,scoate cate o placa de rami, e posibil ca unul dintre ramii sa fie mort, sau pe moarte.Mai poti incerca sa iti cureti Calculatorul de praf(desi nu cred ca va face mult)In cel mai rau.reinstaleaza windowsul dar,Refati partitiile, vezi daca merge, Sau.ai mai putea incerca cu un hard provizoriu, pe care sa intalezi windowsul sa vezi daca face la fel,

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Cumparati altul

| Federovici_Silviu_1990 explică:

Multumesc Raydar...A mers chestia cu ramii. intr-adevar un ram a cedat...