| Katr0x a întrebat:

Buna, am o problema cu castile, mai exact cu firul de la casti, eu am unitatea pe birou si firul de la casti nu stiu pe unde sa il pun sa vina. Am incercat pe dedesubt la birou da nu era bine, am incercat pe birou da nu era bine ca dadeam cu mouse-ul in el, am incercat pe langa birou da tot nu era bine si am venit aici pe siteul acesta TPU in speranta ca ma va ajuta cineva, nu as vrea sa imi iau niste casti wireless doar pentru problema asta cu firul daca va rog sa ma ajutati cumva (scuze daca nu am stiut sa explic ce problema am).

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Fă o poza a biroului și pc-ului să vedem pe unde ar fi optim traseul pentru căstile tale